poniedziałek, 26 marzec 2018 13:00

Zawodnicy z Combat Sports Academy zdobyli kolejne złoto [Zdjęcia]

W Głubczycach odbywała się Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów w taekwon-do ITF. Combat Sports Academy reprezentowało ośmiu zawodników.

Pierwszego dnia, podczas rywalizacji seniorów nasi zawodnicy wywalczyli cztery brązowe medale.
- Martyna Pietrzeniec - III miejsce w układach formalnych stopni III-IV Dan,
- Karolina Budnik - III miejsce w walkach do 50 kg,
- Gabriela Sztukowska - III miejsce w walkach do 62 kg,
- Maciej Budnik - III miejsce w walkach do 56 kg.

Podczas niedzielnej rywalizacji juniorów zawodnicy do czterech seniorskich brązowych dołożyli dwa złote i dwa srebrne medale!
- Maciej Budnik i Paweł Chomiczewski powtórzyli wyczyn z Pucharu Polski i wygrali swoje kategorie (56 kg i 62 kg).
- Hubert Mackało i Kinga Kasjan w walkach do 62 kg i 45 kg zajęli drugie miejsca.
Kamil Borodziuk mimo ambitnej postawy wraca do domu bez skalpu.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Lipsk, Gminie Dąbrowa Białostocka oraz Powiatowi Sokólskiemu. Podziękowania składamy również Dyrektorowi Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej Panu Jarosławowi Budnikowi za pomoc w organizacji wyjazdu do Głubczyc.
No i last but no least - nie byłoby nas w Głubczycach bez pomocy Pana Janusza Bielawskiego.

Źródło: CSA Team