Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

piątek, 28 lipiec 2017 09:58

Nowości w naszej ofercie reklamowej!!! PROMOCJA!

Jak już Was informowaliśmy, nasza strona przeszła w ostatnich tygodniach kilka zmian. W efekcie pojawiły się też na niej nowe możliwości reklamowe. To między innymi opcja zamieszczenia stałych reklam między artykułami oraz tzw. pop up. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Dodatkowo oferujemy 10% rabatu na nasze wybrane usługi.

Reklamy między artykułami

To baner rozmiarów 572x120 pikseli (możliwość zwiększenia na indywidualne życzenie klienta). Baner jest reklamą tylko jednego reklamodawcy. Wyświetlany jest zarówno na stronie głównej, jak i podstronach. Widoczny jest także w wersji strony na urządzenia mobilne. Do wyboru macie Państwo 3 miejsca:

Pod 1. artykułem
Koszt miesięcznej emisji to 300 zł netto.

Pod 3. artykułem
Koszt miesięcznej emisji to 270 zł netto.

Pod 5. artykułem
Koszt miesięcznej emisji to 250 zł netto.

POP UP

Pop up to funkcja stron WWW, powodująca automatyczne uruchamianie nowego okienka z określoną treścią w przeglądarce internetowej – czyli tzw. wyskakujące okienka. Może to być obraz, animacja lub np. film. Reklama taka pojawia się przy każdym uruchomieniu strony. Jej wielkość na naszym portalu to w przybliżeniu 600x400 pikseli.

Koszt 1 doby emisji to 100 zł netto.

Przypominamy także o pozostałych opcjach reklam i ogłoszeń na naszej stronie www.sokolka.tv, na kanale telewizji kablowej firm IDEALAN, SulikaNet i Koba oraz na sokólskim telebimie – banery, spoty reklamowe, artykuły sponsorowane i ogłoszenia drobne typu kupię, sprzedam, zamienię, życzenia okolicznościowe. Szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ.

PROMOCJA!!!

Do końca października rabaty na wybrane usługi reklamowe i ogłoszenia! Szczegóły pod numerem kontaktowym.

Zachęcamy do kontaktu! Podpowiemy i pomożemy Ci w wyborze najlepszej opcji reklamy!

KONTAKT:
tel.: 662 432 320 (pon. – pt. w godz. 08:00-16:00)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Banery między artykułami (wizualizacja)

POP UP (wizualizacja)

/jj/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.