Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3

 

środa, 13 wrzesień 2017 08:00

Rewelacyjny start SkiTeamu Sokółka w sprintach na nartorolkach w Warszawie [Zdjęcia]

9 września 2017 roku na terenie Rolkostrady Wesołej w Warszawie rozegrano II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w biegach na nartorolkach.

W ramach zawodów rozegrano m.in. zawody na nartorolkach terenowych, łyżworolkach oraz hulajnogach. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników w każdym wieku, od malucha do seniora z Warszawy, Mazowsza, Podlasia oraz wielu innych zakątków Polski.


Zawodnicy biegający na nartorolkach dwukrotnie pokonywali dystans 1250 metrów, z podbiegiem około 50 metrowym o nachyleniu ok. 10%. Wynik końcowy był sumą dwóch biegów. Zawody rozgrywano stylem klasycznym oraz dowolnym. W mistrzostwach uczestniczyły narciarki SkiTeamu Sokółka /UKS Orliki Stara Kamionka i UKS Start Malawicze/ w 8-osobowym składzie: Natalia Fiedorec, Kamila Rećko, Julia Zajczyk, Ewa Rećko, Ela Łowczecka, Kasia Rećko, Zuzia Czabatorowicz i Magda Ignatowicz.


Niesamowity sukces osiągnęła zawodniczka UKS Start Malawicze Natalia Fiedorec, która wygrała oba biegi oraz pokonała wszystkie zawodniczki w kategorii generalnej Open, w przedziale wiekowym 14-45 lat. Kamila Rećko, która w swojej kategorii wiekowej zajęła 2 lokatę, w klasyfikacji Open była czwarta. Rewelacyjny wynik osiągnęła Julka Zajczyk UKS Start Malawicze, która z dużą przewagą czasową wygrała sprinty w kategorii szkół podstawowych. W kategorii generalnej Open Julka zajęła 2 miejscu tracąc do Natalki 1 sekundę. Srebro przypadło Zuzi Czabatorowicz, brąz dla Eli Łowczeckiej. Tuż za podium, z minimalną stratą stanęły: Magda Ignatowicz 4, Ewa Rećko 5, Kasia Rećko 6. Zwycięzcy poszczególnych kategorii obdarowani zostali licznymi nagrodami ufundowanymi przez organizatora zawodów.


Wszystkim startującym zawodniczkom należą się gromkie brawa za godne reprezentowanie Sokółki, natomiast Pani Alicji Zaręba serdeczne podziękowania za okazaną pomoc w zorganizowaniu transportu.


Kolejnym wyzwaniem dla narciarek będzie walka o medale Mistrzostw Polski w biegach na nartorolkach, które rozegrane będą w dniach 22-24 września w Marklowicach woj. śląskie.

 

Informację zamieszczono na prośbę Pana Piotra Zaręby

opr./ole/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.