piątek, 20 październik 2017 11:00

Charytatywny macz piłki nożnej Nauczyciele i Przyjaciele vs Uczniowie [Film]

We czwartek miała miejsce inauguracja zbiórki charytatywnej dla Pawełka z Bagien.
W meczu piłki nożnej zagrali Nauczyciele i Przyjaciele kontra uczniowie.

Wynik 4: 2 dał drużynie Nauczycieli zwycięstwo w meczu. Mecz cieszył się dużą popularnością wśród oglądających, czego efektem była zapełniona widownia hali sportowej. W trakcie i przerwie meczu wolontariusze zbierali pieniążki na leczenie chorego chłopca.
Między połowami meczu, dodatkową atrakcją była możliwość strzelenia tzw. „gola dla dyrektora” polegało to na tym, iż jeden z dyrektorów stał na bramce, jeżeli udało się trafić 10zł płacił dyrektor, jeżeli natomiast udało się obronić to strzelający wpłacał 10zł do puszki charytatywnej.
Pawełek jest wesołym trzy latkiem, lecz niestety cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Niestety los tak doświadczył chłopca, że nie jest w stanie mówić, chwytać oraz samodzielnie siedzieć.
Chłopczyk potrzebuje całodobowej pomocy, odwdzięcza się za wszystko uśmiechem, co daje rodzinie siły na dalszą walkę o zdrowie chłopca.
Zapraszamy do obejrzenia całego meczu, oraz naszej relacji.