Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

piątek, 08 grudzień 2017 18:15

Sport, rywalizacja i dobra zabawa-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej [Film i Zdjęcia]

Na hali sportowej w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbył się  po raz kolejny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.


Organizatorem wydarzenia był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej. Uczestnikami  byli uczniowie ze szkół podstawowych w gminie Dąbrowa Białostocka.
Podczas rozgrywek sportowych zaprezentowało się osiem drużyn z:Kamiennej Nowej, Zwierzyńca Wielkiego,Bagien, Nierośna, Różanegostoku, Suchodoliny oraz Dąbrowy Białostockiej. Wielkim zaskoczeniem turnieju była brawurowa gra dziewcząt.Wszystkie drużyny dzielnie walczyły na boisku. Po pełnych emocji meczach przyszedł czas na podsumowanie.
Każda z drużyn otrzymała piłkę, puchar, medale oraz słodkie upominki za udział w turnieju. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Różanymstoku, która zajęła I miejsce.
Kolejne miejsca na podium wywalczyła drużyna z SP w Dąbrowie Białostockiej- II miejsce oraz drużyna z SP w Suchodolinie- III miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

 

/KS,TL/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.