Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

piątek, 29 grudzień 2017 14:00

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory" [Zdjęcia]

12 grudnia 2017 roku  miało miejsce spotkanie w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Suwałkach związane z udziałem dwóch uczennic naszej szkoły Sylwii Czarneckiej i Karoliny Grygorczyk w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

Zarówno Sylwia jak i Karolina zakwalifikowały się do finału okręgowego tego konkursu. Poziom był szczególnie wysoki, ponieważ zaledwie 10 uczniów  z  całego województwa będzie się zmagać o jedno miejsce premiowane udziałem w finale centralnym. Przypominamy, iż w ubiegłym roku to właśnie Karolina Grygorczyk reprezentowała godnie nasze województwo zajmując III miejsce w kraju. W trakcie spotkania nasze uczennice zostały nagrodzone za udział zarówno w poprzedniej, jak i obecnej edycji konkursu. W spotkaniu uczestniczyły Komisarz Wyborczy w Suwałkach Danuta Zdzisława Poniatowska, Dyrektor Delegatury Alicja Rynkiewicz-Dąbek i odpowiedzialna za konkurs pracownica delegatury Jolanta Panasiewicz. Opiekę nad udziałem w konkursie sprawuje dyrektor szkoły Jarosław Budnik.

opr. /MG/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.