Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

piątek, 29 grudzień 2017 15:05

Jaka pogoda czeka nas na Sylwestra?

Niestety prognoza nie jest sprzyjająca, ulotne opady deszczu i śniegu, oblodzenie. Bądźmy ostrożni.

W sobotę z rana prawdopodobne oblodzenie dróg i chodników, spadek temperatury do -2 stopni Celsjusza. Temperatura w ciągu dnia będzie się utrzymywała w przedziale -1  do -3 w nocy. Zachmurzenie całkowite. W niedzielę pogoda bez większych zmian, temperatura będzie się utrzymywała w przedziale -1 w dzień i 0 w ciągu dnia. Ciśnienie w normie, średnio 980hpa. Wiatr słaby. W południe możliwe lekkie opady śniegu. Oblodzenie które może występować nad ranem będzie powodować utrudnienia komunikacyjne, zalecamy zachować ostrożność. Kierowcy samochodów powinni zachować szczególną uwagę na drogach ponieważ nad ranem i w nocy będzie ślisko.

Prognozy synoptyczne nie przewidują jeszcze przyjścia zimy do naszego regionu. Na więcej opadów przyjdzie nam jeszcze poczekać.

źródło: IMGW

/MG/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.