Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

poniedziałek, 08 styczeń 2018 15:09

Piotr Łysik ołówkiem i węglem potrafi ożywić każdą postać [Film i Zdjęcia]

Jego prace są jeszcze nieznane, ale już zachwycają.

Twórczość Piotra Łysika młodego studenta ratownictwa medycznego możemy podziwiać na pierwszej wystawie w Bibliotece Publicznej w Sokółce. Jego zainteresowanie rysunkiem zaczęło się od projektów wzorów tatuaży. Pierwsze szkice, sporządzane wśród notatek, zwróciły uwagę kolegów na wykładach. Samouk, całą swoją wiedzę czerpie z internetu oraz obserwacji innych twórców. Mimo braku czasu od dwóch lat swoje wieczory spędza na tworzeniu nowych prac. Jego twórczość przedstawia postacie ludzkie oraz elementy ludzkiego ciała. Inspiracją do tworzenia swoich dzieł była m. in. twórczość Cuong Nguyen oraz Omar Ortiz.

Jego twórczość można śledzić na stronach: facebook.com/lysikpiotr/ oraz instagram.com/peter_lysowky/.

/WŻ,MG/

 

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.