Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



 

środa, 10 styczeń 2018 12:00

Grzybobranie w styczniu? Pan Marek nazbierał wiaderko kurek [Film i Zdjęcia]

Nasz redakcyjny kolega Marek Romanowski z Supraśla udał się na spacer po Puszczy Knyszyńskiej. Nie spodziewał się ze wróci do domu z wiaderkiem pełnym grzybów.

Marek Romanowski na co dzień jest operatorem kamery w TVP Białystok i mieszka w Supraślu. Spacerując po lesie nazbierał prawie kilogram żółtych kurek. Grzybiarz podzielił się z nami materiałem filmowym oraz zdjęciami prosto z lasu.

Jeżeli państwo macie podobne zdjęcia to prosimy się nimi pochwalić za pomocą naszego portalu oraz platformy telewizyjnej.  Czekamy na Wasze zdjęcia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

/TV/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.