Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

sobota, 13 styczeń 2018 14:00

Rozmawiali o zagrożeniach i niesieniu pomocy [Zdjęcia]

Dzielnicowi bliżej nas - profilaktyka w Suchowoli.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Suchowoli przeprowadzili w tym tygodniu szereg spotkań profilaktycznych z mieszkańcami miasta. Rozmawiali m.in. o akcji „poMOC, a nie przeMOC” oraz Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
W dniu 10.01.2018r. dzielnicowi z Posterunku Policji w Suchowoli spotkali się z kołem seniorów z Suchowoli i przeprowadzili zajęcia pod nazwą "poMOC, a nie przeMOC". Głównym celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Zwiększenie świadomości na temat zjawiska przemocy w rodzinie jest istotne zarówno dla jej ofiar, jak również osób, które mają kontakt z takimi osobami lub są jej świadkami. Podczas spotkania zostały także omówione korzyści z używania aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 osób.
Tego samego dnia odbyło się spotkanie z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Zespołu Szkół w Suchowoli. Ochotnicy ze sztabu w Suchowoli wspólnie z dzielnicowym omówili zasady bezpiecznego kwestowania.

źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.