Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


czwartek, 18 luty 2016 11:16

INTERWENCJA: Podejrzany przydział mieszkań w sokólskim Starostwie [Film]

Do naszej Redakcji zgłosiła się z prośbą o interwencję Bożena Kowejsza – samotna matka, pielęgniarka sokólskiego szpitala. Sprawa dotyczy przydziału i wynajmowania lokali, wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Powiatu Sokólskiego, a konkretnie lokali w bloku przy SP ZOZ w Sokółce. Pani Bożena stara się o mieszkanie od 2009 roku, jednak wciąż nie udało jej się go uzyskać. Sprawa dziwi o tyle, że kryteria spełnia już nie pierwszy raz. Na najbliższej sesji Rady Powiatu, radni mają głosować nad nową uchwałą, która znów zmieni zasady przyznawania lokali. Zapraszamy na nasz materiał wideo!

Kontakt

Sokółka TV - Twoja telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.