Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


piątek, 02 czerwiec 2017 14:08

INTERWENCJA: Czyżby kolejny problem na cmentarzu? [Zdjęcia]

Przed chwilą na naszego redakcyjnego maila dotarła informacja od widza.

"Odwiedzając moich bliskich na cmentarzu parafialnym spotkał mnie niespotykany widok. Jak widać na zdjęciach, dokonano wycinki drzew. Niestety pozostawiono gałęzie na grobach. Brak mi słów na to co dzieje się w tym miejscu. Mam nadzieję że opublikujecie te kompromitujące zdjęcia, a zarządzający się opamięta."

Jeśli zauważysz coś o czy powinniśmy wiedzieć, pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

opr./MM/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.