• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
środa, 13 sierpień 2014 15:06

Masz swój biznes? Nakręć go i wygraj!

Jeśli macie ciekawe pomysły na założenie działalności gospodarczej lub w Waszej ocenie prowadzony dotychczas biznes zasługuje na promocję i uznanie, to czas się tym podzielić za pomocą krótkich filmów reklamowych lub spotów telewizyjnych.

 

 

Nakręć swój biznes – konkurs filmowy

Jaki biznes?

Każdy! Zarówno już wdrożony i efektywnie realizowany, jak też ten pozostający jedynie w formie planu lub pomysłu. Warunkiem jest, by siedziba firmy lub miejsce zamieszkania osób biorących udział w konkursie miało miejsce na terenie województwa podlaskiego.

Technika?

Dowolna forma multimedialna.

Do kiedy?

Filmy należy przesłać do 15 września 2014 r.

Co trzeba zrobić?

Należy nakręcić krótki film przedstawiający pomysł na biznes, w formularzu zgłoszeniowym podać swoje dane kontaktowe oraz opis swojego pomysłu na biznes. Komisja konkursowa nie będzie oceniała samego pomysłu na biznes a oryginalność podejścia do tematu, walory artystyczne, techniczne i promocyjne filmów, jak też wykorzystanie technik filmowych.

Nagrania wraz z formularzem należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Spółdzielcza 8
15-441 Białystok
z dopiskiem „Nakręć swój biznes
(decyduje data dostarczenia formularza)

Nagrody

Ocena zgłaszanych prac konkursowych będzie przebiegała dwuetapowo. Kapituła Konkursowa przyzna jedną nagrodę główną, a w czasie trwania konkursu prace będą oceniane przez internautów i poddawane głosowaniu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: Kamery GoPro Hero+ oraz Nagroda Publiczności.

Co dalej?

Ogłoszenie wyników nastąpi poprzez opublikowanie listy nagrodzonych na stronie internetowej kampanii społecznej „2014 Rokiem Przedsiębiorczości. Postawmy na siebie” – www.postawmynasiebie.pl oraz w prasie lokalnej, telewizji i na stronie internetowej Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 24 października 2014 r. w ramach Uroczystej Gali Przedsiębiorczości - 20-lecia Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl

http://postawmynasiebie.pl

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.