Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
piątek, 02 październik 2015 13:11

Regulamin
Administratorem portalu www.sokolka.tv jest :
Idealan SJ Piekarski Wysztygiel
Osiedle Centrum 17
16-100 Sokółka
NIP: 545-16-92-014
REGON: 052248136
zwany dalej Administratorem.

Administrator udostępnia swoim Użytkownikom możliwość korzystania z portalu www.sokolka.tv, który jest miejscem publikacji i wymiany informacji, komentarzy itp.

Każdy Użytkownik korzystający z portalu zobowiązany jest do przestrzegania poniższego regulaminu:

1. Użytkownik publikuje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na portalu. Publikowanie treści jest możliwe po bezpłatnym zalogowaniu.

2. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych oraz danych przekazanych przez użytkownika w celu publikacji.

3. Administratorem danych osobowych jest Idealan. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu realizacji założeń portalu. Każdemu Użytkownikowi portalu, który poda swoje dane osobowe, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

4. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych mu informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na portalu.

5. Zabronione jest umieszczanie na łamach portalu treści sprzecznych z prawem międzynarodowym i polskim, w szczególności związanych z pornografią, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób, naruszające ciszę wyborczą itp.

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach portalu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszające zasady etyki.

7. Na portalu obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

8. Zabronione jest wyśmiewanie i obrażanie innych użytkowników.

9. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia i inne) jest zabronione.

10. Administrator portalu ma prawo do kontrolowania treści komentarzy i ich modyfikowania, a nawet do usuwania z portalu.

11. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność za łamanie prawa oraz postanowień regulaminu mogą być łącznie z ich komentarzami usuwani z portalu.
12. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu w każdym czasie.

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.