Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2

 

 

piątek, 11 sierpień 2017 12:00

„Kręci mnie bezpieczeństwo” na terenie Sokółki

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce stale spotykają się z dziećmi wypoczywającymi na terenie Sokółki.

Mundurowi rozmawiają o bezpieczeństwie w czasie wakacji promując tym samym ogólnopolską kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo” objętą honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Sokólscy policjanci w ramach codziennej służby spotykają się z osobami spędzającymi wakacje na terenie całego powiatu. Wczoraj, mundurowi spotkali się z dziećmi i ich opiekunami, którzy wypoczywali nad Sokólskim Zalewem oraz spędzali czas na zajęciach w Bibliotece Publicznej w Sokółce. W trakcie spotkań mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie nad wodą, przestrzegali przed kąpaniem się na tzw. „dzikich” kąpieliskach. Funkcjonariusze, edukowali uczestników z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowego, w tym także przypomnieli o konieczności noszenia odblasków przez każdą osobę poruszającą się po zmroku, poza obszarem zabudowanym. Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali od mundurowych odblaski. Policjanci informują, że tego typu spotkania profilaktyczne w ramach kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo” będą nadal kontynuowane na terenie działania KPP w Sokółce.

Źródło informacji: www.sokolka.policja.gov.pl

opr. /TV/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.