Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

wtorek, 14 listopad 2017 17:08

Marek Szyszko udowadnia, że dawne zabawki maja w sobie magię [Film]

Potrafi ożywić drewniane zabawki bez użycia baterii i ładowarek. Magię drewnianych zabawek mogły podziwiać przedszkolaki z Przedszkola nr 5 w Sokółce.

Swoje pomysły czerpie z przyrody i z życia codziennego zwykłych ludzi. Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu z Panem Markiem Szyszko. Wystawę pn. "Pracownia Zabawek Ludowych Marka Szyszki" można zobaczyć w Muzeum Ziemi Sokólskiej, która pokazuje zabawki z dawnych lat o których niewiele ludzi już pamięta. Jako pierwsi drewniane "cuda" mogły podziwiać przedszkolaki z Sokółki. Na wystawie Pan Marek Szyszko zademonstrował dzieciom jak powstają zabawki oraz pokazał w jaki sposób można bawić się nimi.

/WŻ,TV/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.