Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3


czwartek, 07 grudzień 2017 11:01

Zimowa kula, zapach jodły oraz dobra zabawa –Mikołajki w Reszkowcach [Zdjęcia]

W świetlicy wiejskiej we wsi Reszkowce zostały zorganizowane  świąteczne warsztaty z rękodzieła.


Na początku spotkania odbyła się prezentacja i omówienie wykonania ozdób oraz stroików świątecznych,  stworzonych  przez Panie prowadzące warsztaty z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej. Następnie dzieci wykonały swoje magiczne kule ,gwiazdki oraz stworzyły piękny Bożonarodzeniowy stroik na stół. Podczas warsztatów każdy mógł dowiedzieć się  o różnych technikach  tworzenia dekoracji świątecznej. Wszyscy uczestnicy chętnie wzięli udział w zajęciach. Organizatorami  Mikołajkowego spotkania byli: pomysłodawca-  pani Sylwia Czarnecka(członek Młodzieżowej Rady Miasta)oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

/KS,TL/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.