Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

sobota, 09 grudzień 2017 12:00

Szkolenie kierownicze z zagrożeń gazu LNG [Zdjęcia]

W teorii i praktyce sprawdzili zagrożenia wynikające z transportu i magazynowania gazu LNG.

Szkolenie dotyczące zagrożeń wynikających z transportu i magazynowania LNG zorganizowano dla kadry kierowniczej, oficerów operacyjnych KP PSP Sokółka, dowództwa JRG oraz kadry dowódczej zmian służbowych JRG prowadzone przez firmę BARTER S.A. Szkolenie dotyczyło zagrożeń wynikających z transportu i magazynowania gazu LNG oraz taktyki prowadzenia działań podczas zdarzeń z udziałem w/w medium. W trakcie przedsięwzięcia strażacy poznali budowę cysterny kriogenicznej oraz instalację technologiczną stacji regazyfikacji na terenie zakładu EMER w Wyłudkach, gm. Korycin, a także uczestniczyli w wykładzie teoretycznym w siedzibie KP PSP Sokółka. Ponadto w ramach w/w szkolenia 5 strażaków JRG Sokółka wzięło udział w praktycznym pokazie technik gaszenia pożarów LNG zorganizowanym w Łomiankach.

Źródło: KP PSP Sokółka

opr./WŻ/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.