Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

sobota, 09 grudzień 2017 14:50

Świeża słonina, boczek, pączki, a nawet zabytkowa szabla... [Zdjęcia]

To wszystko oraz wiele innych przedmiotów można było dzisiaj zakupić na kiermaszu przed Sokólskim Ośrodkiem Kultury.

Dało się odczuć zbliżającą się świąteczną aurę. Gwarne rozmowy przy straganach, dyskusje i wymiana przepisów na wigilijne potrawy, a do tego ludowa nuta, która jeszcze bardziej zaostrzyła apetyt na święta. Takie atrakcje czekały na mieszkańców Sokółki, przed Sokólskim Ośrodkiem Kultury gdzie już tradycyjnie w drugą sobotę miesiąca, odbywa się kiermasz rozmaitości. Oprócz atmosfery, nie zabrakło również rękodzieła i ozdób świątecznych. Dodatkowo jakby komuś zabrakło sił, w trakcie bożonarodzeniowych zakupów to mógł posilić się własnej roboty pączkiem lub świeżą słoniną. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto-relacji.

/MG/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.