Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 

niedziela, 31 grudzień 2017 16:06

Zapraszamy na Sylwestrową Transmisję NA ŻYWO pod kinem Sokół w Sokółce

Już za kilka godzin wielkie odliczanie, pokaz fajerwerków i szampańska impreza do białego rana. Sylwestrowa zabawa pod kinem Sokół startuje o godz. 21:00.
Na transmisję NA ŻYWO zapraszamy wszystkich tych, co nie mogą przyjść osobiście.

Mieszkańców Sokółki na zabawie sylwestrowej pod kinem Sokół będzie rozgrzewała gwiazda wieczoru Jarosław Rynkiewicz. Następnie zza konsoli DJ Wirus porwie wszystkich do tańca, a o północy spektakularny pokaz fajerwerków rozświetli niebo nad Sokółką.
Wieczór sylwestrowy będzie obfitował w wiele atrakcji. Na początku w sylwestrową atmosferę wprowadzą widzów koncerty solistów państwa Dębko, zagra Kwartet Podlaski oraz wystąpi para taneczna. Swoje umiejętności na akordeonie zaprezentuje Robert Jurczo ze Słowacji. Przekaz będzie nadawany z kamery IP i dostępny na stronie internetowej www.sokolka.tv, portalu społecznościowym Facebook oraz na kanale Sokółka TV w sieci telewizji kablowych Idealan, SulikaNet oraz Koba. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

/WŻ/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja Telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama
tel. 662 432 320

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.