środa, 19 wrzesień 2018 11:59

Sprawdź kto kandyduje do Rady Miejskiej w Sokółce [Listy Wyborcze]

W gminie Sokółka łącznie o mandat radnego ubiegać się będzie 159 kandydatów.

W Sokółce do Rady Miejskiej zostało zarejestrowanych 6 komitetów wyborczych: Prawo i Sprawiedliwość, Sokólski Klub Samorządowy i Ludowo-Chrześcijański, Kukiz'15, Dialog i Współpraca 2018 i Razem Dla Sokółki.
O wyborze radnych zadecyduje 20 906 wyborców.


Okręg nr 1
W pierwszym okręgu do rozdania jest 7 mandatów, a swoje listy zarejestrowało 6 komitetów.  Łącznie ze wszystkich list zgłoszono 52 kandydatów.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Supronik Daniel
Gołko Krystyna
Kozłowska Helena
Lenkiewicz Łukasz
Górka Robert
Ignatowicz Hubert Paweł
Sidorowicz Zdzisław
Kozaczyńska Dorota
Bieszczad Joanna Eliza

Komitet Wyborczy Wyborców Sokólski Klub Samorządowy
Kazimierowicz Jerzy
Dzienis Ewa
Winarski Romuald
Sienkiel Katarzyna
Dziewiątkowski Jacek
Martens Katarzyna
Białobłocki Henryk
Kieda Zbigniew

Komitet Wyborczy Wyborców Ludowo-Chrześcijański
Czaplejewicz Helena
Zajczyk Joanna
Bakunowicz Andrzej
Dziaduła Przemysław
Radkiewicz Adam
Klejbuk Magdalena
Klim Monika
Fiłonowicz Tomasz
Tochwin Michał

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
Ponikwicka Anna
Karpiuk Szymon
Matuk Alicja
Borko Sylwia
Osial Małgorzata
Wojciszyn Monika Ewa
Paszko Andrzej
Szczesiul Andrzej

Komitet Wyborczy Wyborców Dialog i Współpraca 2018
Szczebiot Krzysztof
Bienasz Mariusz
Kirpsza Piotr
Tomaszewska Natalia m. Kundzin
Domin Małogrzata
Struczewski Julian
Sawicka Monika Ewa
Szuchnicka Ilona
Woronowicz Paweł

Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Sokółki
Kułakowski Piotr
Marchiel Stanisław
Grzybowska Iwona
Kruchelska Barbara
Ratkowska Izabela
Miejłuk Olga
Jurgiel Włodzimierz
Gliniecki Olaf Michał
Grynczel Tomasz

Okręg nr 2
W drugim okręgu do nabycia jest 8 mandatów. Ze wszystkich list zarejestrowano łącznie 60 kandydatów z 6 komitetów.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Bujwicki Piotr Karol
Bieniusiewicz Jadwiga
Łukaszewicz Andrzej
Babynko Dorota
Budrowska Maria Julita
Stelmaszek Krzysztof
Szomko Ewa
Kiercul Anetta
Sarosiek Ewa Halina
Raczkowski Marek

Komitet Wyborczy Wyborców Sokólski Klub Samorządowy
Węgierska Krystyna Helena
Krupowicz Beata
Jonasz Hubert
Bałakier Józef
Citko Joanna
Tokarewicz Czesław
Jaszczuk Jerzy
Maksymowicz Anna
Mandrosz Andrzej
Grusznis Michał

Komitet Wyborczy Wyborców Ludowo-Chrześcijański
Kulikowska Ewa
Sawoń Jarosław
Lesiak Waldemar Franciszek
Szoka Aneta
Jarosz Marta
Antuszewski Szczepan
Jaroszewicz Emilia
Chomko Paweł
Borowski Piotr
Karczewska Ewa

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
Awdziej Marek
Cydzik Antoni
Mazur Elżbieta Zofia
Chomko Bartosz
Śliż Joanna
Sklepkowski Andrzej
Chmielewska Agnieszka m. Kraśniany
Puszko Wiesław
Borowska Elżbieta
Michałowski Kamil Krzysztof

Komitet Wyborczy Wyborców Dialog i Współpraca 2018
Borowski Piotr
Wierzbicki Maciej
Konieczko Elżbieta
Szczęsnowicz Omar
Szyłak Joanna
Czarnecki Jerzy
Borowska Anna Maria
Parchanowicz Izabela
Dąbała Mariusz
Śliżewski Mirosław Krzysztof

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Sokółki
Rybiński Robert
Saciłowski Jerzy Piotr
Ejsmont Małogrzata
Szarkowska Jadwiga Dorota
Chromińska Beata
Szomko Elżbieta
Kuklicz Ewa
Puszko Wiesław
Zajkowski Paweł
Kuklicz Anna

Okręg nr 3
Do trzeciego okręgu zarejestrowano 6 komitetów wyborczych. O 6 dostępnych mandatów radnego ubiegać się będzie łącznie 46 kandydatów.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Tolko Tomasz m. Bogusze
Puszko Karol m. Nomiki
Tomaszczyk Andrzej m. Geniusze
Haponik Krystyna Stanisława m. Polanki
Dzienis Daniel m. Kurowszczyzna
Brzosko Anna m. Straż
Świetlicka Marzena m. Szyszki
Bakunowicz Krzysztof m. Lipina

Komitet Wyborczy Wyborców Sokólski Klub Samorządowy
Taudul Adam m. Zawistowszczyzna
Horosz Mirosława m. Drahle
Deputat Grzegorz m. Lebiedzin
Saniukiewicz Teresa m. Słojniki
Kabelis Józef m. Wojnachy
Adamska Beata m. Maślanka

Komitet wyborczy wyborców Ludowo-Chrześcijański
Kirpsza Andrzej m. Ostrówek
Rećko Ewa Lucyna m. Kraśniany
Szczesiul Waldemar m. Gliniszcze Wielkie
Bałakier Beata m. Plebanowce
Chmielewski Janusz Jerzy m. Stara Rozedranka
Rabiczko Anna m. Malawicze Dolne
Piekarska Aneta m. Bogusze
Panasiuk Jarosław m. Stara Kamionka

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
Bułatewicz Krzysztof
Kochanowicz Jerzy
Sochoń Paweł m. Lipina
Szuchnicki Karol
Chmielewska Iwona m. Kraśniany
Sikorski Dariusz m. Planteczka
Jacewicz Ewa m. Żuki
Sołowiej Ewelina m. GLiniszcze Małe

Komitet Wyborczy Wyborców Dialog i Współpraca 2018
Szomko Kazimierz m. Stara Kamionka
Czabatorowicz Wojciech m. Orłowicze
Raczkowska Justyna m. Woroniany
Maliton Marcin m. Smolanka
Szczebiot Leszek m. Podkamionka
Wysocka Natalia m. Straż
Rećko Iwona
Jacuński Krzysztof

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Sokółki
Czaplejewicz Antoni m. Kraśniany
Poskrobko Czesław m. Podkantorówka
Galej Bożena m. Igryły
Mucuś Stanisław m. Sokolany
Krokos Karol m. Stara Kamionka
Krawiel Monika
Panasiuk Teresa
Mazur Robert m. Słojniki


Tegoroczne wybory samorządowe odbędą się 21 października. Głosować będzie można od godziny 7:00 do 21:00. Druga tura, jeżeli będzie konieczna, zaplanowana jest na 4 listopada.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.