• 1

  


 

piątek, 09 luty 2018 14:00

WEEKEND: Sprawdź co ciekawego wydarzy się w naszym powiecie

W ten weekend nikt nie będzie mógł narzekać na brak atrakcji w naszym mieście. Już dziś czeka nas gala na której wybiorą supersportowca. Sobota i niedziela zapowiada się również ciekawie. 

Dziś o godz. 18:00 w Domu Rodzinnym Serce odbędzie się IV Plebiscytu na Supersportowca Powiatu Sokólskiego 2017 Roku. Zostanie wybrany Najlepszy Nauczyciel WF, Supersportowiec, Talent Sportowy oraz Osobowość Sportowa Powiatu Sokólskiego 2017 Roku.

10 luty Sobota
* Siodrzański Ośrodek Kultury zaprasza na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sidra. Rozgrywki odbędą się od godz. 9:30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sidrze przy ulicy Szkolnej 1. Zapisy na miejscu w dniu turnieju.

* O godz. 11:00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnym Nr 2 w Sokółce wystartuje Pierwszy Charytatywny Maraton Tańca pod patronatem Burmistrz Sokółki” pod hasłem : "Zamiast siedzieć w swoim domu, zatańcz z nami. Pomóż komuś". Udział może wziąć każdy (nieletni za zgodną rodziców bądź prawnych opiekunów). Na imprezę zapraszają Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce i Pani Burmistrz Ewa Kulikowska.


* Fani sokólskiego Klubu Sokół 1946 Sokółka maja okazje pokibicować na meczu, który zostanie rozegrany na stadionie w Sokółce o godz. 17:00. KS Sokół 1946 Sokółka rozegra mecz sparingowy z drużyną Czarni Czarna Białostocka. 
 

11 luty Niedziela
* O godz. 11:00 w hali LO w Dąbrowie Białostockiej odbędzie się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej.

* Natomiast w Sokółce odbędzie się VI Tłustą Niedzielę z Morsami i Pączkami. W tym roku hasło przewodnie imprezy to „Przygoda z Piratami”. Oficjalne otwarcie o godz. 12: 00 nad zalewem sokólskim. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji takich jak: wspólne zdjęcia, wejście do wody, relaks na Karaibskiej plaży, zamiatanie pokładu czy szukanie skarbu. 

* Obchody 78 rocznicy Pierwszych Deportacji Polaków na Sybir w niedzielę 11 lutego. Uroczystości rozpoczną się o godz. 13:00  w kościele Św. Antoniego w Sokółce. W ramach obchodów zostanie odegrana inscenizacja historyczna dotycząca wywózek Polaków na Sybir przygotowana przez Stowarzyszenie Pasjonatów Historii Ziemi Podlaskiej, Stowarzyszenie GRUPA WSCHÓD z Białegostoku z udziałem uczniów Koła Historycznego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokółce.* Burmistrz Krynek oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krynkach zapraszają na Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej zespołu Pogodna Jesień". O godz. 14:00 na sali GOK Krynki odbędzie się oficjalne otwarcie. Dla uświetnienia całego wydarzenia zaśpiewają solenizanci, będzie można zobaczyć występ Kabaretu "Na ławeczce" oraz występy zespołów Szudziałowianki, Exit i Lotosy. 

* Na koniec dnia sokólska drużyna siatkarska mężczyzn zaprasza na kolejny mecz, który zostanie rozegrany o godz. 16:00 na hali sportowej na ul. Adama Mickiewicza 11 w SokółceUKS Mikolo Sokółka zmierzy się z drużyną  Tis Polmar Wataha Kleosin. Mecz potrwa do godz. 18:00, serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej drużyny obecnością i dopingiem.

*Dla wszystkich kinomaniaków polecamy wybrać się do sokólskiego Kina "Sokół" na polską komedię romantyczną "Podatek od miłości". Film będzie można zobaczyć  w sobotę i niedzielę o godz. 19:00. 

Zdjęcie: www.pozytywniej.pl

/WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv