• 1


 

poniedziałek, 12 luty 2018 12:18

Sportowe podsumowanie weekendu

Na brak emocji nikt nie mógł narzekać. Stworzyliśmy podsumowanie wszystkich sportowych wydarzeń zeszłego weekendu. Zapraszamy do lektury.

W piątek miał miejsce kolejny sukces naszych pięściarzy z klubu UKS Boxing Sokółka. Tym razem sportowcy wywalczyli sobie miejsca w Finale Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie. Dnia 09.02 w Białymstoku w klubie BKS "Hetman Białystok" odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie. Sokólski klub reprezentowało czterech zawodników: Krystian Galej 49kg, Kamil Kirpsza 60kg, Juliusz Ignatowicz 81kg oraz Kamil Sołowiej +91kg. Wszyscy wymienieni zawodnicy Boxingu Sokółka uzyskali awans do imprezy finałowej, która odbędzie się w Ciechocinku w dniach 27.02-04.03.2018. W każdej z kategorii wagowych wystąpi po 16 najlepszych pięściarzy z Polski. Gratulujemy awansu. Więcej informacji w naszym artykule: "Czterech pięściarzy z UKS Boxing Sokółka awansowało do finału"

W piątek miał również miejsce Plebiscyt Sportowy na Super - Sportowca Powiatu Sokólskiego 2017. Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom Plebiscytu Sportowego, który odbył się w Domu Rodzinnym Serce w Sokółce. Najlepszym Nauczycielem WF został trener Klubu bokserskiego UKS Boxing Sokółka Tomasz Potapczyk, Supersportowcem bokserka Róża Asanowicz, Tytuł Talentu Sportowego otrzymał Kamil Kirpsza natomiast Osobowością Sportową Powiatu Sokólskiego 2017 Roku został Józef Bochenko z Akademii Sportów Umysłowych w Sokółce. Wyłoniony został również najbardziej aktywny czytelnik który złożył największą ilość kuponów konkursowych w liczbie 291!. Wyłonionym zwycięzcom oraz laureatom gratulujemy sukcesów. Więcej informacji w naszym artykule: "Znamy zwycięzców Plebiscytu Sportowego na Super-sportowca Powiatu Sokólskiego 2017 [Fotorelacja]"

W sobotę odbył się również pierwszy charytatywny maraton tańca. W imprezie wzięło udział aż 65 osób W maratonie tańczyli wszyscy, dzieci, rodzice, chłopcy i dziewczęta. Zebrane pieniądze były przeznaczone na sokólskie schronisko dla zwierząt. Oto końcowa kwalifikacja wyłoniona przez jury podczas spotkania: W kategorii najmłodszy tancerz: Adela Prokopczyk, Nina Dzienisowicz, Gustaw Lingo; Najwytrwalsza rodzina: Rodzina Horczak, Rodzina Buraczyk, Rodzina Tochwin, Rodzina Kureczko. Najdojrzalszy tancerz: Elżbieta Buraczyk; Super maratończykiem tańca został: Filip Bryczkowski; W kategorii najwytrwalsi tancerze:
Patryk Horczak, Szymon Karpowicz. Więcej przeczytamy w naszym artykule: "Pierwszy Maraton Tańca w Sokółce [Fotorelacja]"

W Niedzielę odbył się  Turniej piłki nożnej w Dąbrowie Białostockiej. Po zaciętej walce 9 drużyn na podium stanęły Rabona- IV miejsce, Browar-III miejsce, Katy-II miejsce oraz drużyna zwycięska Rekiny-miejsce I. Przyznano również nagrody dla najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca turnieju, którymi zostali: Mateusz Kuźmicki- najlepszy strzelec, Mateusz Sulik- najlepszy zawodnik oraz Michał Łabieniec (najlepszy bramkarz). Więcej dowiemy się w naszym artykule: "Turniej piłki nożnej w Dąbrowie Białostockiej"

opr. /MG/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv