• 1
  • 2

 

środa, 14 luty 2018 09:56

16 lutego Dni Otwarte Pracodawców w Sokółce [Zdjęcia]

Tego dnia drzwi swojej firmy otwierają Sokółka Okna i Drzwi - Inwido oraz Metal Fach.

Zapraszamy wszystkie osoby:

- bezrobotne,

- uczniów kończących szkoły, szczególnie o profilu zawodowym i technicznym,

- osoby pracujące, które myślą o zmianie miejsca pracy lub po prostu chciałby poznać bliżej ofertę firmy

Dzień Otwarty otwiera szansę na zobaczenie w jakich warunkach odbywa się praca, jakie pakiety poza płacowe oferuje firma i co najważniejsze to firma będzie odpowiadała na zadane pytania, a nie odwrotnie kiedy ma to miejsce podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Godziny wejść 16 lutego dla obu firm to:

10.00 - wycieczka i prezentacja firmy

12.00 - wycieczka i prezentacja firmy

15.00 - wycieczka i prezentacja firmy

* Maksymalna grupa to 28 osób na każdą godzinę. Nie ma możliwości zwiedzania firmy między tymi godzinami.

Chcesz przyjść i zobaczyć na własne oczy jak może wyglądać Twoje stanowisko pracy? Zadzwoń pod numer telefonu tel. 502 306 139. Zapiszemy Cię! Prosimy o zabranie ze sobą CV (nie jest to wymagane, ale ułatwi kontakt z kandydatami).

Plan zwiedzania i wizytówki firm:

 Plan zwiedzania Sokółka Okna i Drzwi: 

W ramach dnia otwartego to jest 16 lutego 2018 w godzinach 10,12,15 organizujemy wycieczki po naszej firmie. W harmonogramie tego dnia będzie również ciekawa prezentacja firmy, po której nasi pracownicy oprowadzą chętnych po wydziałach produkcyjnych i opowiedzą o tym co, na jakim wydziale produkujemy i jak wygląda cały proces. Zwiedzimy Wydział Obróbki Maszynowej,Wydział Malarni i Wydział Okuwania i Szklenia. Postaramy się zaciekawić Was naszą historią oraz tym co robimy teraz w naszej organizacji w sposób rzeczowy, ale też ciekawy być może niekiedy będzie wesoło i śmiesznie? Zapraszamy. Wszystkim chętnym przypominamy o tym, iż liczba osób zwiedzających w każdej godzinie jest ograniczona.

Kogo szukamy?

W odniesieniu do kandydatów na pracowników produkcyjnych w wymaganiach mamy: chęci do pracy, możliwość pracy w systemie zmianowym, mile widziane doświadczenie przy produkcji stolarki otworowej. W przypadku rekrutacji na stanowiska produkcyjne wspomagam się Agencją Pracowników Tymczasowych.

W odniesieniu do kandydatów na elektryków w wymaganiach mamy: umiejętności czytania schematów elektrycznych, uprawnień do eksploatacji urządzeń elektrycznych do lub powyżej 1kV, wykształcenie o kierunku technicznym, elektrycznym, minimum rocznego doświadczenia w zakresie pracy na stanowisku elektryk

W zakresie wymagań na planistę produkcji w zasadzie mamy tylko jedno, ale konieczne praktyczna znajomość narzędzia Exel na poziomie zaawansowanym.

W zakresie wymagań na stanowisko księgowej wymagamy wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym, minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości (pełna księgowość), bardzo istotnym dodatkowym atutem

będzie doświadczenie w pracy w księgowości w firmie produkcyjnej oraz znajomość MSR, znajomości Ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz dobrej znajomości obsługi komputera (Windows, MS Office).

W ofercie mamy umowy o pracę, możliwość korzystania z funduszu socjalnego, wynagrodzenie zasadnicze, system premii motywacyjne miesięcznej, dofinansowanie do karnetów na basen.

2. Plan zwiedzania Metal Fach:

Dnia 16 lutego zapraszam wszystkie osoby rozważające podjęcie zatrudnienia w naszej firmie na dni otwarte. W tym dniu będzie można zobaczyć cały zakład, zapoznać się ze specyfiką pracy na poszczególnych wydziałach, usłyszeć o możliwościach dokształcenia i rozwoju, zadać szczegółowe pytania na temat pracy na danym stanowisku.

W chwili obecnej nie prowadzimy żadnej otwartej rekrutacji, ale chętnie podjedlibyśmy rozmowy z kandydatami na stanowisko montera maszyn i urządzeń, spawacza, operatora CNC, lakiernika i konstruktora. Osoby posiadające wykształcenie w innym zawodzie bądź posiadające umiejętności predysponujące do pracy w firmie Metal-Fach również będą mile widziane.

Źródło: Nowiny Sokólskie

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.