piątek, 09 marzec 2018 14:47

Zawody na sokólskim lodowisku [Film]

Koniec sezonu łyżwiarskiego zakończyli zawodami. Uczniowie ze Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z gminy Sokółka rywalizowały na Miejskim Lodowisku. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Jeszcze przed południem rozstrzygnęły się ostatnie zawody łyżwiarskie tego sezonu! Przed nami co prawda turniej hokeja na lodzie, ale dla przedstawicieli sokólskich szkół była to ostatnia okazja, aby powalczyć o medale. W zawodach wzięła udział silna reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 oraz gimnazjaliści z II i III klas. Łącznie wystartowało dokładnie 100 młodych sportowców.

Każdy z zawodników miał tylko jedną próbę, aby w jak najszybszy możliwy sposób pokonać jedno bądź dwa okrążenia. Zanotowaliśmy kilka niegroźnych upadków, ale i tyle samo podniesień, aby dalej powalczyć! Jak to często podkreślał główny sędzia zawodów, (jednocześnie wielki pasjonat łyżwiarstwa) Stanisław Polewko, że w szybkiej jeździe upadki się zdarzają i jest to rzecz całkowicie normalna. Nieocenioną pomocą podczas rozgrywek byli również sędziowie mierzący czas Pan Tomasz Mucuś i Adam Bitucki. Najlepszym zawodnikom medale wręczył dyrektor OSiR Sokółka Piotr Rygasiewicz oraz menedżer sportu Krzysztof Zaniewski.

Powoli trzeba kończyć sezon zimowy, bo słońce coraz śmielej wdziera się ze wszystkich stron.

Patrząc na poniższe zdjęcia śmiało można powiedzieć, że ŁYŻWIARSTWO w Sokółce JEST a co więcej MA SIĘ CAŁKIEM DOBRZE! I kwitnie, mimo że to jeszcze zima.

Gratulujemy!

/WŻ,PD/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv