• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
piątek, 16 marzec 2018 10:05

SONDA: Kogo byście chcieli widzieć w roli Burmistrza Sokółki w nowej kadencji?

AKTUALIZACJA: Chcąc zachować wiarygodność i uczciwość naszej sondy informujemy, że kończymy wydarzenie z powodu nieetycznego podejścia do głosowania. W przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby wyniki sondy były wiarygodne. 

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy sondę, w której każdy z was może w tej chwili wskazać kogo by widział w roli Burmistrza Sokółki w nowej kadencji. Przedstawiamy dla Państwa dobrze znanych Wam aktualnych, byłych, lubianych i nie lubianych włodarzy naszego Powiatu i Gminy Sokółka.

Aktualne samorządy wybrane w poprzedniej kadencji, miały wystarczająco dużo czasu na to, aby wykazać się i spełnić swoje obietnice wyborcze. Czy tak się stało? Czy aktualni włodarze nadal cieszą się Naszym poparciem, czy wręcz przeciwnie? Czy należy "postawić" na nowych kandydatów? Na te pytania niech każdy z Was odpowie zgodnie ze swoimi przekonaniami.   

Oto nasi potencjalni kandydaci:

1. Ewa Kulikowska
2. Piotr Bujwicki
3. Krzysztof Szczebiot
4. Marek Awdziej
5. Piotr Rećko
6. Mieczysław Kazimierz Baszko
7. Daniel Supronik
8. Stanisław Małachwiej

 

Spośród zgłoszonych kandydatów już w listopadzie 2018 będziemy mieli możliwość wybrania nowych radnych do rad gmin, powiatów, miast i sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów.

Jeżeli uważacie Państwo, że w naszej sondzie brakuje jakiegoś kandydata, na którego z pewnością oddalibyście swoje głosy, bardzo prosimy zgłaszać swoje propozycje w komentarzach pod artykułem, do naszej redakcji na numer telefonu 662 432 320 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Według Państwowej Komisji Wyborczej wybory samorządowe powinny się odbyć pomiędzy 17 października a 9 listopada. O dokładnej dacie zadecyduje premier.

Ustawa wprowadza też m.in. wydłużenie kadencji rad gmin i powiatów oraz sejmików wojewódzkich do pięciu lat. PiS wprowadził też dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

/WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.