• 1


 

poniedziałek, 19 marzec 2018 13:38

Ruszył Bazarek ph. "Pomagamy Dawidowi"

Internetowa aukcja na której każdy może wystawić przedmiot do licytacji, jest kolejną formą pomocy Dawidowi. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup protezy bionicznej ręki.

Dawid to młody chłopak który w tragicznym wypadku, podczas prac polowych, stracił lewą rękę. Ma jednak szansę na normalne życie. Żeby pomóc Dawidowi powstał bazarek.  

Akcja Bazarek "Pomagamy Dawidowi" potrwa jeszcze do 25 marca do godz. 20:00.

Zasady są proste. Wystarczy wejść na stronę wydarzenia na facebooku ph. "Bazarek-Pomagamy Dawidowi" (LINK TUTAJ), zrobić zdjęcie przedmiotu, który chcemy wystawić na aukcji, napisać krótki opis, oraz wycenić przedmiot. Następnie te informacje, trzeba wysłać do administratora strony wydarzenia, lub bezpośrednio udostępnić w panelu dyskusji (moderator i tak będzie musiał informację zatwierdzić). Wystawiany przedmiot, musi zostać przekazany organizatorowi osobiście.

Gdy Twój przedmiot zostanie zaakceptowany przez organizatorów, pojawi się na stronie wydarzenia, będzie można go wtedy wylicytować.
 
Licytujemy umieszczając komentarz pod postem przedmiotu. Licytujemy pełnymi złotówkami - co oznacza, że aby przebić dotychczasową ofertę, trzeba zaoferować minimum złotówkę więcej za dany przedmiot. Wygrywa ta osoba, która na koniec licytacji zaoferuje najwyższą kwotę.

Po zakończeniu licytacji organizator kontaktuje się z kupującym przedmiot w celu ustalenia szczegółów transakcji;

Wpłaty za fanty należy dokonać przy odbiorze przedmiotu. Inne formy płatności należy ustalić z organizatorami.

Zachęcamy aby zapraszać swoich znajomych do wzięcia udziału w bazarku. Świąteczne stroiki, własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, czy nawet ciasta na wielkanocny stół, mogą posłużyć jako przedmioty licytacji. Pomysłów jest wiele. Pomóżmy Dawidowi. Dobro zawsze wraca.
/MG/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv