• 1
  • 2

 

 

KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ.

poniedziałek, 26 marzec 2018 11:00

Podsumowanie akcji ,,Lokalnie znani zwierzętom oddani – IV edycja’’ [Zdjęcia]

Późnym wieczorem, zakończył się bazarek na rzecz sokólskiego schroniska i podopiecznych  Fundacji Vita Canis.

Fundacja i Wolontariusze, wspierający sokólskie schronisko, pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom i licytującym za wsparcie akcji ,,Lokalnie znani zwierzętom oddani – V edycja’’
W akcji wystawiono 122 pozycje, a kwota zadeklarowanych darowizn wyniosła 6121 zł! Składamy ogromne podziękowania naszym szczodrym Darczyńcom i hojnym Licytującym, dziękujemy przedsiębiorcom, osobom prywatnym i publicznym za udział, wsparcie i duże serce.

Dziękujemy  też wszystkim mediom za nagłaśnianie akcji, bez Was nie byłoby tego sukcesu! Dziękujemy Info Sokółka, portalowi isokolka, sokolka.tv, a także Nowinom Sokólskim.

Do naszej akcji dołączyli sokólscy samorządowcy - Przewodniczący Rady Miejskiej w Sokółce Daniel Supronik, Strarosta Sokólski Piotr Rećko, wraz z małżonką, Sołtys Igrył Bożena Galej. Cieszymy się, że  nie jest im obojętny los zwierząt i doceniamy to, że osoby publicznych włącza się w licytacje.
Na naszym bazarku, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, poczynając od propozycji kulinarnych, po kosmetyki, biżuterię, książki, zabawki, kwiaty, karnety, rękodzieło, ale mieliśmy też wspaniałe usługi oraz wiele innych fantastycznych rzeczy.

Najwyżej licytywoną pozycją okazał się plik banknotów podarowany przez Stanisława Nicewicza , dzięki któremu udało się pozyskać kwotę darowizny w wysokości 550 zł. Z kolei 360 zł to kwota zadeklarowana za ,,paczkę od rolnika’’ wystawioną przez Gospodarstwo Ekologiczne – Stara Moczalnia. 354 zł uzyskaliśmy za fanty podarowane nam przez ,,Sklep Koralik’’. Wysoko licytowany był też Voucher na zakup biżuterii, który podarował nam Krzysztof Ślusarczyk, zwycięzcą licytacji został Radny Karol Puszko, który zaoferował kwotę 230 zł. Za 200 zł ,,poszedł’’ tez makijaż okolicznościowy Ani Łopateckiej, a kwote 100 przekroczyły też: obraz autorstwa Partycji A. Zalewskiej podarowany przez Staroste Sokólskiego Piotra Rećko, anioł od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sokółce Daniela Supronika, sesja zdjęciowa od Jarosława Sawonia, obiad dla dwojga w tatarskiej restauracji ,,Tatrynka’’ w Supraślu, obiad dla dwojga w ,,Karczmie pod Sokołem’’, ręcznie zrobiony na szydełku jednorożec od Izabeli Kozłowskiej, zaproszenie na ,,kociołek Bożeny’’ od Sołtys Igrył Bożeny Galej, stroiki kwiatowe podarowane przez ,,Kwiarciarnię Maciejka’’.

No, ale nie o wartość wystawionych przedmiotów chodziło w całej akcji, ale głównie o to by połączyć siły i pokazać, że nikt nie jest ani za mały, ani za biedny, by pomóc naszym mniejszym braciom i tylko dzięki wrażliwości wielu osób, udało nam się pozyskać ponad 6 tysięcy!
Wsparli nas: Gospodarstwo ekologiczne - Stara Moczalnia Wiesława Burnos, Sklep ,,Koralik’’ , Jarosław Sawoń Foto, Ewa Stelmaszek Foto, cukiernia ,,Lukrecja” Ula Awdziej, kwiaciarnia ,,Maciejka’’ Urszula Asanowicz, sklep ,,ELDOM’’- AGD i RTV, restauracja ,,Karczma pod Sokołem’’, restauracja ,,Tatarynka’’, ręcznie robiona biżuteria ,,Mari Sutasz’’, ,,Zielska Kolonia’’ Agnieszka Prymaka , ,,Salon Kosmetyki Profesjonalnej’’ Kinga Falkowska, ,,Shanti’’ Studio Urody, Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Stadnina Koni Kraśniany’’, Koło Gospodyń ,,Synergiczne’’, oraz osoby prywatne: Stanisław Nicewicz, Małgorzata Nienałtowska, Ania Łopateczka, Izabella Kozłowska, Marta Biziuk, Lilla Bajraszewska, Elwira Zabłocka, Beata Wróblewska, Monika Błażuk, Joanna Białous, Justyna Paszkowska, Aneta Cieślak, Karolina Klicka, Jusyna Żyżyk, Ula Borowik, Gonia Po, Anna Kucharewicz, Krzysztof Ślusarczyk oraz inni, anonimowi darczyńcy.
Serdeczne podziękowania składam współprowadzącym tę akcję – Elwirze Zabłockiej i Justynie Paszko, bo to dzięki połączeniu sił udało się osiągnąć tak dobry wynik.

W akcję roznoszenia ulotek zaangażowaliśmy sokólską młodzież, bo partnerem akcji był Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce, a także JOL – DENT Pracownia Ortodontyczno – Protetyczna Jolanta Anna Góryń, dzięki której pomocy usprawniliśmy proces przekazywania fantów.
Pozyskane środki zostaną przeznaczone na szczepionki, lekarstwa, sterylizacje, karmę, przystosowanie pomieszczeń i inne, niezbędne wydatki związane z prowadzeniem schroniska.
Ewa Rajżewska – Bieszczad z upoważnienia Fundacji Vita Canis

Źródło: Fundacja Vita Canis

opr./WŻ/

 

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.