• 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

 

sobota, 14 kwiecień 2018 22:00

NA SYGNALE: Trzy pożary i jeden wypadek [2 x Film, Zdjęcia]

Doszczętnie spalony ciągnik oraz samochód osobowy. To było trudne popołudnie dla sokólskich strażaków.

1.  Grzebienie: Informacja od dyżurnego ruchu kolejowego. Paliła się sucha trawa na nasypie kolejowym. W działaniach brały udział OSP Reszkowce, Jaczno, Dąbrowa i JRG Sokółka. Na miejscu był trudny dojazd do miejsca pożaru. Dzięki terenówce wyposażonej w linię wody udało się ugasić pożar.

2. Brzozowo: Niemal taka sama sytuacja z pożarem suchej trawy. Strażacy błyskawicznie uporali się z zagrożeniem.

3. Wypadek na trasie pomiędzy Wierzchlesiem i Kopna Górą w miejscowości Łaźnisko. Bus marki Lublin leżał na poboczu drogi. Na miejscu działali strażacy z OSP Wierzchlesie oraz JRG Sokółka. Kierowca został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego w Sokółce do szpitala.

Fot. Marek Rachmańczuk

4. Leszczany: Pożar auta osobowego marki Mazda. Kierowca widząc dym wydobywający się spod maski zjechał na pobocze jezdni. W krótkim czasie całe auto było objęte płomieniami. Strażacy z OSP Suchowola za pomocą piany gaśniczej szybko ugasili pożar. Nikomu nic się nie stało.

Fot. OSP Suchowola

5. W krótkim czasie po pożarze w Leszczanach doszło do kolejnego pożaru i to zaledwie 400 metrów obok. Podczas jazdy zapalił się ciągnik rolniczy ciągnący dwie przyczepy z drewnem. kierowca zdążył upuścić pojazd. Obecni na miejscu Policjanci za pomocą kilku gaśnic próbowali opanować sytuację ale ogień był za duży. Na miejsce zawrócono jednostki z OSP Suchowola oraz wezwano do pomocy OSP Czerwonka.

6. Sokółka: skrzyżowanie ulic Jodłowej i Piaskowej. Doszło do zderzenia Mercedesa z Audi. Prawdopodobnie  doszło do wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu.W wyniku kolizji osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustala sokólska policja.

/TV, TL, JS/

 

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.