• 1
  • 2
  • 3

 

 

środa, 16 maj 2018 08:00

Dzięki korzystaniu z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa masz wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja, dzięki której mieszkańcy dzielą się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.


Każde naniesione na mapę zagrożenie zostanie przez Policję zweryfikowane, a w przypadku potwierdzenia podjęte będą wszelkie działania zmierzające do jego wyeliminowania. To z pewnością przyczyni się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest dostępna na stronie internetowej www.policja.pl, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Za pomocą interaktywnej strony można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy. Wszystkie z nich są sprawdzane przez Policję, a potwierdzone – nanoszone na mapę, podobnie jak informacje o zagrożeniach pochodzące z policyjnych systemów informatycznych. Dzięki temu w każdej chwili mamy możliwość sprawdzenia, czy w okolicy jest bezpiecznie, jak również poinformowania o zaobserwowanych przez nas niepokojących sytuacjach.
Wykorzystując Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa prosimy o skorzystanie z wszelkich dostępnych funkcjonalności, w tym szczególnie z możliwości dodania opisu, co ułatwi szybsze dotarcie policjantów do osób potrzebujących, a w konsekwencji być może uratuje komuś życie.
Korzystając z Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa również pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.
W nadchodzącym tygodniu Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji wezmą udział
w niżej wymienionych spotkaniach:
- 17 maja o godz. 16.30 spotkanie z rodzicami uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce,
- 18 maja o godz. 14.00 spotkanie z mieszkańcami gminy Janów w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie,
- 22 maja o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce,
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniach !

Źródło: www.sokolka.policja.gov.pl

 

opr. /TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.