sobota, 02 czerwiec 2018 14:00

Rozmawiali o bezpieczeństwie w Krynkach

W debacie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz mieszkańcy Krynek.

Policjanci z Posterunku Policji w Krynkach zorganizowali debatę społeczną w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Krynkach. Na temat lokalnego bezpieczeństwa rozmawiali z mundurowymi przedstawiciele miasta i gminy oraz mieszkańcy.

Policjanci z Posterunku Policji w Krynkach przeprowadzili w środę debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w gminie Krynki.
 Policjanci zaprezentowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i omówili zasady jej funkcjonowania. Pokazali efekty, jakie udało się osiągnąć przy jej pomocy. W dalszej części debaty zostały przedstawiony dzielnicowy oraz realizowane przez niego plan priorytetowe.

Omówiono zadania zawarte w programie „Dzielnicowy bliżej nas”, a także funkcjonowanie mobilnej aplikacji „Moja komenda”. Następnie przekazano informacje na temat szeroko rozumianej działalności profilaktycznej prowadzonej przez funkcjonariuszy na terenie gminy Krynki.

Policjanci mówili o działaniach ukierunkowanych na zwiększanie poczucia bezpieczeństwa obywateli, ale także o kształtowaniu zachowań, które w realny sposób przyczyniają się do zmniejszenia zjawisk społecznie niepożądanych. Zainteresowane osoby otrzymały ulotki z informacjami dotyczącymi trwającego doboru do służby w Policji.

źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv