×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
wtorek, 17 lipiec 2018 12:00

Ruszyła kolejna edycja MIASTECZKA RUCHU DROGOWEGO!

Pod czujnym okiem służb porządkowych oraz zawodników klubu kolarskiego dzieciaki będą mogły zgłębić technikę oraz poznać przepisy prawidłowego poruszania się po drogach.

Ta wspaniała edukacyjno-sportowa inicjatywa cieszy się już od dwóch lat niesłabnącym zainteresowaniem wśród dzieci, przyciągając z spotkania na spotkanie coraz to większą liczbę miłośników jednośladów.
Dzięki wspólnej społecznej  inicjatywie zapoczątkowanej w roku 2016 przez Panią Burmistrz Ewę Kulikowską, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce, KPP w Sokółce, SKK „Sokół” oraz Straż Miejską miasteczko ruchu drogowego usytuowane przy Przedszkolu nr 2 na Osiedlu Zielonym otrzymało „drugie życie”.
W tym roku również planujemy przez całe wakacje, w każde niedzielne popołudnie w godzinach 15.00-18.00 zaprosić Państwa wraz z całymi rodzinami do aktywnego uczestnictwa w profesjonalnej „szkole bezpiecznej jazdy” na różnego rodzaju sprzętach: rowerach, hulajnogach, rolkach…
Oprócz sportowych wrażeń, nowych umiejętności i sporej dawki wiedzy na pierwszym tegorocznym spotkaniu uczestnikom wręczone zostaną drobne upominki.

Akcja na miasteczku ruchu drogowego potrwa do końca wakacji (31 sierpień).

Sprawy organizacyjne: Dzieci w wieku do 7 lat obowiązkowo pod opieką dorosłego. Każdy uczestnik akcji przychodzi na spotkanie ze swoim rowerem, mile widziane kaski ochronne.

Tego typu społeczna inicjatywa jest doskonałą formą na spożytkowanie wolnego czasu, którego dzieci w czasie letnich wakacji mają pod dostatkiem.

Źródło: OSiR Sokółka

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv