• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

  


 

czwartek, 16 sierpień 2018 14:00

Sokólscy policjanci o bezpieczeństwie [Zdjęcia]

Na policyjnym stanowisku odwiedzający mogli obejrzeć radiowóz, motocykl, czy wziąć udział w profilaktycznych konkursach.

Sokólscy policjanci realizując program „Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa” włączyli się m.in. w cykl profilaktycznych spotkań Biblioteki Publicznej w Sokółce pn. „Wakacje pod chmurką z lekturką”.
W trakcie tych inicjatyw mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie nad wodą oraz na drodze. Funkcjonariusze wzięli również udział w pokazie służb mundurowych, a także promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Sokólscy mundurowi spotkali się w miniony wtorek z dziećmi i ich opiekunami na skwerze przy pomniku Piłsudskiego w Sokółce.
Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie na drodze oraz nad wodą. Każdy z uczestników prelekcji otrzymał profilaktyczne kolorowanki i krzyżówki. Z kolei opiekunom dzieci przypomniane zostały zasady należytego sprawowania opieki nad małoletnimi.

Wczoraj natomiast funkcjonariusze wzięli udział w pokazie służb mundurowych z okazji Dnia Wojska Polskiego w Sokółce.
Obok stoiska profilaktycznego ogromnym zainteresowaniem cieszyły się radiowozy oraz motocykle służbowe, które najmłodsi mogli obejrzeć z bliska i zrobić sobie przy nich zdjęcie.
Ponadto, dzieci miały możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z obszaru bezpieczeństwa. Jako nagrody najmłodsi uczestnicy quizów otrzymywali elementy odblaskowe.
Z kolei dorosłych mundurowi zachęcali do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Poszczególne etapy doboru do służby omówione zostały osobom zainteresowanym pracą w Policji.

Źródło: KPP Sokółka

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv