• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.


 

czwartek, 16 sierpień 2018 16:00

Co robić w czwartkowy wieczór? [Zdjęcia]

Kolarskie czwartki, noc z gwiazdami czy może zwykły wieczorny spacer ulicami Sokółki? Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie na czwartkowy wieczór.

Atrakcją dla dzieci i młodzieży na dziś są kolarskie czwartki.
Dziś o godzinie 17:00 na bieżni stadionu miejskiego w Sokółce odbędzie się trzeci wyścig rowerowy w serii Czwartków Kolarskich.
Zmagania te mają miejsce co czwartek przez cały sierpień, a zapisy odbywają się bezpośrednio przed zawodami. Po wyścigach następuje uhonorowanie uczestników, zostają wręczone im dyplomy oraz słodkości.
Seria kolarskich czwartków rośnie w siłę. Z tygodnia na tydzień na bieżnię stadionu przybywa coraz więcej młodych kolarzy, którzy chcą się sprawdzić w tych wyścigach.
Jest to też dobra okazja do poznania nowych znajomych i rówieśników, których pasją także jest jazda na rowerze. 

A drugą propozycją miłego spędzenia czasu na dzisiejszy wieczór jest koncert "Noc z gwiazdami".
Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 20:00 na placu przed kinem "Sokół".
W pierwszej części koncertu usłyszymy znane i lubiane pieśni neapolitańskie takie jak „Santa Lucia” czy „’O sole mio” w wykonaniu wspaniałych śpiewaków operowych.
Zaś w drugiej części będziemy mieli okazję wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne tj. "O mój rozmarynie", "Przybyli ułani" i inne.

Natomiast jeśli nie zainteresuje cię żadne z tych wydarzeń polecamy wybrać się po prostu na zwykły spacer ulicami Sokółki.
Można przekonać się wtedy, jak piękne jest nasze miasto. Szczególnie widać to w nocy, kiedy najważniejsze obiekty "lśnią" a wokół panuje cisza i spokój.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zrobionych wieczorową porą w różnych częściach Sokółki.

/PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv