JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:00

Kolejne zwycięstwa piłkarzy z naszego powiatu

Miniony weekend był pełen piłkarskich emocji. Sprawdź jak poradzili sobie piłkarze z naszego powiatu.

Kora Korycin - Czarni Czarna Białostocka 1:1
W minioną sobotę w Czarnej Białostockiej rozpoczęła się walka o cenne 3 punkty drużyny Kora Korycin. Zawodnicy wrócili jednak z 1 punktem. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę zdobył Popowski S. Za tydzień kolejny mecz. Tym razem Kora Korycin zagra u siebie przeciwko drużynie Puszcza Hajnówka.

KS UM Krynki - Puszcza Hajnówka 0:0
Mecz KS UM Krynki - Puszcza Hajnówka kończy się wynikiem 0:0. Każdy z zespołów mógł ten mecz wygrać jak i przegrać. Drużyna z Krynek najlepszą okazję miała w 90 minucie kiedy to po rzucie wolnym wykonywanym przez Macieja Jurczenia fantastycznie interweniował bramkarz gospodarzy. W najbliższą sobotę Krynki zmierzą się w Pomorzanką Sejny.

Sokół 1946 - Czarni Czarna Białostocka 2:1
Wczorajszy mecz Sokoła znów zakończył się zwycięstwem. Tym razem podjęli u siebie Rudnie Zabłudów i wygrali 2:1. Bramki dla drużyny strzelał Paweł Stelmaszek i Mateusz Mikołajczyk. Jak informuje Karol Greś, bramkarz Sokoła: "Wynik mógłby być wyższy, ale Sokół nie wykorzystał kliku stu procentowych sytuacji, w tym rzutu karnego." Za tydzień znów u siebie zmierzą się z Czarni Czarna Białostocka.

"Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Naszym rywalem w 5 kolejce był zespół Rudni Zabłudów. Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando bo już w 7 min wyszliśmy na prowadzenie. Rzut karny na bramkę zamienił P. Stelmaszek. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku lecz brakowało zimnej krwi pod bramka rywala. W ostatniej min pierwszej połowy gościom udało się wyrównać. Druga połowa to kolejne zmarnowane sytuację. Robiliśmy co można było by wyjść na ponowne prowadzenie. Trzeba uczciwie przyznać że dzięki fantastycznej postawie bramkarza przyjezdnych długo pachniało niespodzianką . Na szczęście w 80 min zdobyliśmy bramkę a jej strzelem był M. Mikołajczyk. Mati Łabieniec minął 3 rywali i wyłożył piłkę nadbiegajacemu koledze a ten z najbliższej odległości dał nam zwycięstwo." - tak swój mecz na facebooku opisuje Klub Sportowy "Sokół 1946 Sokółka"

Pogranicze Kuźnica - Grab Janówka 6:0
Po przegranym meczu Pogranicze Kuźnica powraca do łask i miażdży przeciwnika. Drużyna Grab Janówka była bez szans po 6 bramkach strzelonych przez piłkarzy z Kuźnicy. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, a kolejny raz o zwycięstwo zespół z Kuźnicy powalczy na wyjeździe z drużyną Znicz Suraż.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1
Swój mecz przyszło rozgrywać też drużynie Dąb Dąbrowa Białostocka. Tym razem ich przeciwnikami okazał się być Magnat Juchnowiec Kościelny. Walka o zwycięstwo była zacięta jednak mecz zakończył się wynikiem 1:1. Kolejny mecz rozegrają w najbliższą sobotę z teraźniejszym liderem tabeli, drużyną KS Wasilków.

UKS Sudovia Szudziałowo - Znicz Suraż 3:2
Kolejnym meczem pełnym emocji był pojedynek UKS Sudovii Szudziałowo przeciwko drużynie Znicz Suraż. Mecz zakończył się szczęśliwie dla zawodników z naszego powiatu. Sudovia Szudziałowo zwyciężyła 3:2. Bramki dla drużyny strzelał: Adam Ł., Przemek Cz. i Łukasz N. Swój kolejny mecz Sudovia Szudziałowo rozegra na wyjeździe z drużyną Supraślanka Supraśl.