niedziela, 16 wrzesień 2018 16:59

Sportowa zbiórka pieniędzy w Suchowoli i Chodorówce [Film]

Dawid Kolenda wraz z przyjaciółmi zorganizował charytatywny turniej piłkarki na rzecz pomocy pogorzelcom z Chodorówki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej z Suchowoli oraz Chodorówki.

Duże uznania strażakom z Zubrzycy Wielkiej którzy podjęli wyzwanie i zdecydowali sprawdzić się w innej kategorii sporotwej niż swoja, oto właśnie ta drużyna nieustraszonych sportowców jest Mistrzami Województwa Podlaskiego w zawodach Ratowniczo - Gaśniczych.
Turniej został rozegrany z podziałem na grupy oraz dwa boiska. Osiem drużyn swoje spotknia rozegrało w Chodorówce Nowej a reszta stawki walczyła w Suchowoli tu gdzie też został rozegramy mecz finałowy.
Najlepszą drużyną okazał się zespół Browaru, który po jednym potknięciu w fazie grupowej dalej nie miał sobie równym. Na drugim stopniu podium uplasował się zespół ze Sztabina który w meczu finałowym przegrał aż 4-0. Na trzecim miejscu dzielnie walczący zawsze do końca 4 Fun Sokółka, czwartą lokatę dosyć pechową zajmuje Rabona Augustów.

Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego został wybrany gracz Browaru - Michał Lewicki strzelec 4 bramek. W turnieju była przewidziana nagroda dla drużyny która wpłaci największe wpisowe. Bezkonkurencyjni w tym okazali się gracze Oleszkowa wpłacając 360 zł Piłka wędruje do Was
Dziękuję wszystkim, którzy tego dnia mogli bawić się i pomagać razem ze mną. Ciesze się że znalazło się tylu wspaniałych zawodników z bardzo dobrymi serduszkami To dzięki Wam udało nam się zebrać 2850 zł.

Dziękuję osobom które pomagały w organizacji
- Burmistrz Suchowoli Pan Michał Matyskiel
- Mariusz Klim pomysłodawca, Ambasador ligi
- Piotr Łabanowski który wkłada na prawdę dużo pracy w pomoc przy imprezach sportowych.

Na kompleksach sportowych w Suchowoli oraz Chodorówce Nowej aby POMAGAĆ Do pomocy pogorzelcom z Chodorówki Nowej przyłączyło się aż 16 drużyn sportowych :