• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

 
 

środa, 26 wrzesień 2018 18:00

„Mała książka – wielki człowiek” w janowskiej bibliotece

”Pan Dymek”, „Kołysanka zgadywanka”, „Cień” czy  „Psie smutki” to tylko część wierszy, które zapraszają do przeżycia wspaniałej, czytelniczej przygody.

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie rozpoczęła już realizację ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek” skierowanego do trzylatków i ich rodziców.
Otrzymali już wyprawki czytelnicze dla dzieci i ich rodziców. Czekają na najmłodszych czytelników w bibliotece.
Gościli już w bibliotece pierwszych trzylatków wraz z mamami. Każdy z nich otrzymał w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą kolejną wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znalazły coś dla siebie również mamy - „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”, ta interesująca publikacja została podarowana mamom.
Czytanie dziecku od najmłodszych lat jest bezcenne, a wspólnie spędzony czas rodzica wraz z dzieckiem, to niepowtarzalna okazja do budowania silnych i trwałych relacji.
    
Zachęcamy wszystkich  Małych Czytelników i ich rodziców do wzięcia udziału w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”. Projekt  jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – informują pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowie.

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv