• 1


 

poniedziałek, 01 październik 2018 17:18

To była pierwsza taka konferencja na Podlasiu [Film I Zdjęcia]

Słuchacze zgłębiali tajniki wiedzy o bardzo skomplikowanym narządzie w ciele każdego z nas.


W Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej odbyła się po raz pierwszy na Podlasiu Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Badacze Praktykom".
Celem konferencji jest utworzenie platformy do wymiany wiedzy między psychologami-badaczami a praktykującymi nauczycielami, lekarzami, psychologami, pedagogami oraz wszystkimi zainteresowanymi nowoczesną dydaktyką.
Doniesienia z najnowszych badań naukowych nie zawsze trafiają tak, gdzie aktualna wiedza jest najbardziej potrzebna. Chęć zbudowania tego brakującego mostu komunikacji była impulsem do zorganizowania tej konferencji. Tematy wystąpień dotyczyły wybranych aktualnych problemów:
- Diagnostycznych (np. autyzm a zespół Aspargera),
- Neuroterapeutycznych (np. Skuteczność neurofeedbacku; odpowiedzialność prawna neuroterapeutów),
- Społecznych (rozwój inteligencji emocjonalnej u dzieci i młodzieży; wpływ sztuki na podstawy wobec osób z niepełnosprawnością).
Organizatorami konferencji byli: pan Jerzy Białomyzy- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej oraz pani Iwona Iwańczuk- dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Białostockiej.
Konferencja została objęta patronatem medialnym przez Telewizję Sokółka.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv