• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

  


 

środa, 03 październik 2018 12:00

W Szudziałowie powstanie strzelnica sportowo – rekreacyjna

Będzie to miejsce idealne na zajęcia sportowe, strzeleckie, obozy i kolonie promujące aktywny styl życia.

W dniu 25 września Fundacja Magna Res Libertas otrzymała zgodę na dzierżawę gruntu, na którym powstanie strzelnica sportowo – rekreacyjna.
Uchwała Rady Gminy Szudziałowo daje zielone światło dla dalszych działań, mających na celu pozyskanie środków na budowę strzelnicy. Umożliwia również start w konkursie Ministerstwa Obrony Narodowej „Strzelnica w każdym powiecie”.
Ze strzelnicy będą mogli korzystać mieszkańcy powiatu sokólskiego, członkowie klubu strzeleckiego, który powstanie przy strzelnicy oraz członkowie innych klubów strzeleckich i kół myśliwskich, a także wszyscy miłośnicy strzelectwa sportowego. Obiekt będzie również otwarty na współpracę ze strażą graniczną, policją, wojskami obrony terytorialnej i innymi służbami mundurowymi.

Strzelnica będzie miejscem organizacji wszelkiego rodzaju zajęć sportowych i strzeleckich dla młodzieży m.in. w formie obozów strzeleckich i kolonii promujących aktywny styl życia.

Organizatorzy mają nadzieję, że obiekt, który powstanie na dzierżawionym terenie przyczyni się do aktywizacji społeczeństwa gminy Szudziałowo i całego powiatu sokólskiego. Pozwoli na propagowanie wiedzy o broni palnej i strzelectwie. Pragniemy stworzyć miejsce przyjazne i otwarte, będące nową alternatywą spędzania wolnego czasu dla wszystkich pokoleń - informuje we wpisie na portalu społecznościowym Fundacja Magna Res Lebertas.

Źródło: Fundacja Magna Res Lebertas

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv