• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

 
 

czwartek, 18 październik 2018 14:00

Dziś ruszają Kresowe Spotkania Filmowe [Plakat]

Wszystkim tym, którzy kochają kino, Dyskusyjny Klub Filmowy „Fantom” przygotował interesującą ofertę pod hasłem “Kresowe Spotkania Filmowe”.

Przez 4 dni, od dziś (18 października) do 21 października fani kina będą mieli okazję obejrzeć różne filmy polskiej produkcji. Spotkania będą odbywały się o godz. 18:00 w sokólskim kinie "Sokół", a cały cykl rozpocznie pokaz filmów amatorskich zrealizowanych podczas warsztatów filmowych organizowanych przez DKF Fantom. Po ekranizacji widzowie spotkają się z uczestnikami warsztatów i realizatorami filmów.

Następnego dnia, czyli jutro zostanie wyświetlony film polskiej produkcji pt. "Odnajdę Cię".
Krótki opis filmu: Córka policjantki zostaje uprowadzona. Kobieta, aby ją ratować decyduje się popełnić przestępstwo. Więcej zza kulis i o filmie opowie reżyserka i autorka scenariusza - Beata Dzianowicz.

W sobotę odbędzie się emisja filmu "Wspomnienie lata", po którym widzowie spotkają się z reżyserem Adamem Guzińskim.
Krótki opis filmu: Dwunastoletni Piotrek jest silnie związany z matką. Ich relacja się komplikuje, kiedy pod nieobecność ojca matka zaczyna wieczorami znikać.

Cykl "Kresowych Spotkań" zakończy film dokumentalno - animowany pt. "Karski i Władcy Ludzkości". Po filmie widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na tego temat w rozmowie z reżyserem Sławomirem Grunbergiem. 
Krótki opis filmu: Karski, który jako pierwszy na świecie ujawnił przed Zachodem masowe zbrodnie jakich Niemcy dopuszczali się na terenie Polski. W filmie wykorzystano materiały archiwalne. Wiele scen dokumentalnych poddano animacji.

Źródło: Kino "Sokół" w Sokółce

/PM/

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv