• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.


 

środa, 24 październik 2018 11:27

Andrzej Humienny dziękuje za udzielone popracie

"Taki wynik zobowiązuje i dodaje energii do jeszcze wydajniejszej pracy. "

Szanowni Państwo,  mieszkańcy Gminy Nowy Dwór
Pragnę gorąco podziękować Państwu za udział w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21  października 2018 r. i za udzielone mi poparcie . Uzyskane 64 % głosów świadczy o tym, że doceniliście Państwo moją pracę w minionej kadencji.
Taki wynik zobowiązuje i dodaje energii do jeszcze wydajniejszej pracy. To także wyraz zaufania jakim obdarzyliście moją osobę. Mam głęboką nadzieję, że nie zawiodę Was i w dalszym ciągu, w możliwie szerokim zakresie, będę realizował potrzeby i oczekiwania społeczności naszej gminy.

Gratuluję też wszystkim radnym wybranym do Rady Gminy Nowy Dwór na nadchodzącą kadencję.

Życzę im i sobie dobrej współpracy , wzajemnego szacunku, zrozumienia oraz umiejętności w osiąganiu kompromisu. Wierzę, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia.
Mam nadzieję, że przez kolejne pięć lat kadencji w atmosferze konstruktywnej dyskusji będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje.

Andrzej Humienny - Wójt Gminy Nowy Dwór

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv