• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.


 

środa, 24 październik 2018 12:11

NA SYGNALE: Krok od nieszczęścia. Drzewo spadło tuż przed autobusem [Film]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na trasie DK19 za Czarną Białostocką w kierunku Białegostoku.

Silny, porywisty wiatr daje się we znaki. Trasa DK19 w kierunku Białegostoku za Czarną Białostocką została zablokowana - napisała do nas jedna z naszych Czytelniczek. Tuż przed autobusem, którym podróżowała połamało się drzewo i zablokowało drogę.
Jak informuje, utrudnienia na drodze trwały ok. 15 minut.
Nie była potrzebna interwencja strażaków, kierowcy sami wpadli na pomysł jak usunąć blokujące trasę drzewo. Przywiązali je do jednego z aut i przesunęli na pobocze.

Droga została odblokowana i na szczęście nikomu nic się nie stało.Apelujemy o ostrożność. Gdy jedziesz samochodem:

* Zmniejsz prędkość jazdy i miej świadomość, że gdy wyjeżdżasz z zalesionego lub zabudowanego terenu, gwałtowny podmuch wiatru może spowodować utratę panowania nad samochodem i doprowadzić do wypadku;
* Jeżeli bardzo silny wiatr lub intensywne opady deszczu zaskoczą Cię podczas podróży samochodem, najlepiej  nie  kontynuuj jazdy (zatrzymaj się, poszukaj bezpiecznego schronienia).
* Najlepiej, jeśli możesz, zatrzymaj się na poboczu (włącz światła awaryjne) lub na najbliższym parkingu. Jeśli burza Cię zaskoczy, a nie możesz schronić się w budynku, to zostań w odpowiednio zaparkowanym pojeździe;
* Nie parkuj samochodu pod drzewami, słupami i liniami energetycznymi. Pamiętaj, że wysokie elementy doskonale przyciągają wyładowania atmosferyczne i najlepiej, aby nie przebywać podczas burzy w ich pobliżu). Ponadto, złamana gałąź lub drzewo może przygnieść samochód i osoby w nim przebywające.

Dzięki uprzejmości naszej czytelniczki publikujemy również film, który nam przesłała.

/PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv