×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

  


 

piątek, 30 listopad 2018 10:26

Nasz materiał w Faktach TVN24 [Film i zdjęcia]

Już nie po raz pierwszy nasze relacje pojawiają się w ogólnopolskiej telewizji.

We wczorajszych faktach w telewizji TVN24, pierwszym i zarazem głównym tematem była sytuacja szefa podlaskiej policji Komendanta Daniela Kołnierowicza.

Chodzi o wypowiedzi o posłance PO Bożenie Kamińskiej, bowiem P. Kołnierowicz zachęcił na antenie radia do pisania anonimów o Pani Kamińskiej.
Posłanka PO publikowała na jednym z portali społecznościowych anonimowe skargi podlaskich policjantów o tym, że muszą ciągle pilnować domu ministra Zielińskiego, brać udział w licznych okolicznościach lub przebierać się za rządową ochronę.
W programie wykorzystano również naszą relację z wizyty posła Jarosława Zielińskiego w Sokółce. Niektórzy sądzą, że Telewizja Sokółka nie jest najlepszym źródłem informacji w powiecie, jednak to nasze materiały, jako jedyne są wykorzystywane w ogólnopolskiej telewizji tj. TVN24.
Kliknij tutaj aby obejrzeć.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Sokółce również postanowili przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. Napisali list do posłanki Bożeny Kamińskiej: "My, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w pełni zgadzamy się ze sprawami opisanymi przez funkcjonariuszy z Suwałk, Sejn, Augustowa, Grajewa i Łomży." Opisują całą listę wydarzeń z udziałem ministra, w których jak podkreślają w liście "musieli dobrowolnie uczestniczyć".

Dziś na ekranach telewizorów znów zobaczymy Sokółkę. Reporterzy TVN24 zrelacjonują na żywo wizytę na sokólskiej komendzie.
 
Poniżej dzięki naszemu czytelnikowi publikujemy list funkcjonariuszy z KPP w Sokółce.

Film naszej Telewizji wykorzystany w faktach TVN24.

Źródło: TVN24

/PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv