×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
wtorek, 04 grudzień 2018 12:00

(Nie) bezpieczny internet - Kolejne spotkania z uczniami [Zdjęcia]

Policjanci wciąż spotykają się z dziećmi i rozmawiają z nimi o czyhających zagrożeniach w cyberprzestrzeni.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zaangażowali się w działania informacyjno-edukacyjne "(NIE)bezpieczny Internet" na terenie powiatu sokólskiego.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce i innych jednostek Policji w powiecie sokólskim już w październiku rozpoczęli spotkania informacyjno-edukacyjne w ramach programu "(NIE)bezpieczny Internet". Na spotkania najczęściej udają się dzielnicowi oraz policjantki z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologi. Funkcjonariusze przeprowadzali ostatnio zajęcia w m.in. Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce, Szkole Podstawowej w Dąbrowie Białostockiej, Suchodolinie, Nowym Dworze, Boguszach. Rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w sieci, w tym o ochronie własnej prywatności, szacunku do innych użytkowników i zagrożeniach płynących z nadużywania Internetu. Dodatkowo, policjanci poruszali tematykę odpowiedzialności osób nieletnich za przestępstwa i wykroczenia. Podobne spotkania organizowane są cyklicznie, będą kontynuowane w przyszłości.

Źródło: KPP w Sokółce

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv