×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
piątek, 07 grudzień 2018 12:00

Co jest grane w kinie?

Sprawdź jaki repertuar jest aktualnie grany w sokólskim kinie.

W ten weekend mamy możliwość obejrzenia 3 filmów. Pierwszą propozycją filmową jest komedia "Miłość jest wszystkim", której seans będzie puszczany codziennie, aż do przyszłej środy o godz. 19:00.

Krótki opis filmu: Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Następny film to komedio-dramat "7 uczuć", który będzie można obejrzeć tylko w ten weekend o godz. 16:45.

Krótki opis filmu: Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Nie zabraknie również propozycji filmowej dla najmłodszych. Dla nich kino "Sokół" przygotowało film animowany "Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka", którego seanse będą wyświetlane od poniedziałku do środy o godz. 17:00.

Krótki opis filmu: Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane Święta. Pettson i jego koci przyjaciel Findus mają długą listę zadań: trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać dom, przygotować  pyszności i zrobić wiele innych poważnych rzeczy! Findusowi marzy się magiczna Gwiazdka, jednak od samego początku wszystko idzie nie tak jak powinno. Kiedy świąteczne plany psuje śnieżyca, a uparty Pettson nie chce przyjąć pomocy od sąsiadów, kot postanawia wziąć sprawy w swoje łapki. Czy uda mu się uratować Święta?

Źródło: Kino Sokół w Sokółce

/PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv