• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

  


 

wtorek, 11 grudzień 2018 14:00

Andrzejkowa zabawa w Przedszkolu nr 1 w Sokółce [Zdjęcia]

30 listopada 2018 r. w Przedszkolu nr 1 w Sokółce po raz kolejny odbyła się impreza “Andrzejkowe czary-mary”.

Od rana w placówce panowała magiczna atmosfera. Dzieci z zaciekawieniem czekały na wspólne konkursy i zabawy. Na dolnym korytarzu przedszkola przygotowana była foto-ramka, w której można było wykonać pamiątkowe zdjęcie. Zarówno rodzice jak i dzieci przebierały się tego dnia w różne magiczne stroje takie jak: wróżki, czarodzieje, pająki, duszki, dynie, nietoperze. Nauczycielki również były przebrane za czarownice.

Po śniadaniu wszyscy udali się do sali, w której przygotowana była główna część uroczystości. Uczestników zabawy powitały dwie czarownice, które zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zabrakło konkursów sprawnościowych takich jak: rzucanie cukierkowymi pająkami do specjalnie przygotowanych sieci, toczenie dyni pomiędzy pachołkami, przechodzenie przez „bagno”, taniec z balonem, wyścigi z miotłą. Podczas imprezy wykazać się mogli również rodzice dla których przygotowane były zabawy takie jak: wypicie eliksiru czarownic (soku z cytryny) i wykonanie strasznej miny, zadanie wylosowane z czapki- dyni, zaprezentowanie się przed publicznością do fragmentu piosenki w przebraniu ducha, tak aby dziecko mogło odgadnąć czyj to rodzic, wykonanie wspólnie z dzieckiem „papierowej mumii”, pomoc dziecku w spożyciu smakołyków „czarownic” zawieszonych na nitce, toczenie dyni pomiędzy pachołkami. Wszyscy świetnie się bawili tańcząc także do piosenek: „Boogie-woogie”, „Macarena”, „Głowa, ramiona, kolana, pięty”, które animowała czarownica. Po każdej konkurencji uczestnicy byli nagradzani słodkimi upominkami. Na koniec każda grupa utworzyła z rodzicami i nauczycielami pociąg.

Impreza przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Uroczystość wzbudziła wiele emocji i dostarczyła wspaniałych wrażeń a dzieci z niecierpliwością wyczekują na kolejne „Andrzejkowe czary- mary”.Źródło: www.sokolka.pl

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv