wtorek, 18 grudzień 2018 14:30

OFERTA PRACY: Telewizja Sokółka poszukuje osoby na stanowisko: Operator kamery/montażysta

Redakcja Telewizji Sokółka poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Operator kamery / montażysta.

Telewizja Sokółka to przede wszystkim innowacyjna i profesjonalna telewizja lokalna działająca w internecie oraz sieci telewizji kablowej. Nasza redakcja jest miejscem wyjątkowym. To tutaj wspólnie pracujemy nad tym, aby mieszkańcy otrzymywali najnowsze i najciekawsze informacje z regionu. Emitujemy lokalne programy informacyjne, publicystyczne i interwencyjne.

Jak widzisz, może być ciekawie, więc spotkajmy się i omówmy nasze plany i cele, bo kto wie, może będzie to dla Ciebie niepowtarzalna okazja zaangażowania się w pracę, która okaże się twoją pasją.

Opis stanowiska:

- Nagrywaniem filmów reklamowych, iwentów, wydarzeń społecznych
- Realizacja nagrań materiałów wideo w studiu telewizyjnym
- Montaż wideo
- Wyszukiwania i przetwarzania informacji.
- Samodzielności w wykonywaniu zadań.
- realizacja transmisji wideo na tv oraz internet.
- Fotografia prasowa oraz reklamowa.

Oczekujemy:

- Dobrej znajomości programu do montażu wideo "EDIUS" oraz graficznego "Photoshop".
- Znajomość specyfiki materiałów audio/video na potrzeby internetu i platformy telewizji kablowej.
- Dokładności
- Kreatywności i zmysłu estetycznego oraz wysokiej kultury osobistej.
- Komunikatywności
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę w rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku,
- Umowę o pracę
- Narzędzia do pracy
- Elastyczne godziny pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia;
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację różnorodnych projektów filmowych, fotograficznych, a nawet zdjęć lotniczych (dron).
- Przyuczenie do pracy na ww. stanowisku.

Adres:
Telewizja Sokółka Sp. z o.o
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

Dołącz do naszego zespołu!

Kontakt

SOKÓŁKA TV SP. Z O.O

tel: 666 828 883

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv