• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.


 

wtorek, 18 grudzień 2018 14:30

Kolejny fotograficzny sukces Jarka Kleja [Zdjęcie]

Udało mu się zająć III miejsce w ogólnopolskim konkursie "Podlaskie w obiektywie". 

Nasz redakcyjny kolega Jarek Klej, obserwator i miłośnik zwierząt, którego pewnie znacie już z wielu zdjęć oraz krótkich filmów dzikich zwierząt publikowanych na naszym portalu, wziął udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn. "Podlaskie w Obiektywie".

Tematem konkursu było, jak sama nazwa wskazuje Podlasie, które kojarzone jest z wyjątkową przyrodą- Puszczą Białowieską, Knyszyńską, rozlewiskami Biebrzy i Narwi, zwierzętami, ale również piękną architekturą drewnianą, domami, cerkwiami oraz również ludźmi. Zgłosili się uczestnicy z całej Polski, z przewagą osób z województwa podlaskiego.

Fotografie oceniało jury powołane spośród fotografików, lub artystów Województwa Podlaskiego. Zdjęcie Jarka Kleja pt. "Poranek" przedstawiające króla polskich puszcz zostało wyróżnione i nagrodzone III miejscem w tym konkursie.

Z najlepszych zdjęć stworzono wystawę, która będzie prezentowana w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce przez około rok, ponieważ stanowi doskonałe dopełnienie wystaw etnograficznych. Później zaś „wędruje" po Podlasiu, m.in. prezentowana będzie w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Narewce, Kleszczelach, Białowieży.

Zobacz również:
Stado żubrów pod Krynkami [x3 Film]
Żubry w obiektywie Jarka Kleja [Film]
"Uczta bielików" w obiektywie Jarosława Kleja [Film]
Weekend z Żubrami z Nadleśnictwa Krynki [Film]
Wilki w obiektywie Jarka Kleja [Film]
Żubry wieczorową porą [Film]
Zimowe żubry w obiektywie Jarosława Kleja [Film]

Fotografia Konkursowa:

 

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv