• 1


 

wtorek, 08 styczeń 2019 17:31

"Strzelamy pomagamy", to akcja pomocy Adrianowi z Plebanowiec [Zdjęcia]

W dąbrowskim liceum odbyło się spotkanie, podczas którego została zaplanowana wspólna akcja pomocy Adrianowi.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. uczniowie związani z samorządem, jak i z klasami mundurowymi, a także prezes LKS „Dąb” Pan Mieczysław Sołowiej, trener dąbrowskiej drużyny piłki ręcznej KS Szczypiorniak Pan Mirosław Tokajuk oraz Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Pan Maciej Sulik. Strzelamy pomagamy taki tytuł akcji narodził się podczas tego spotkania.
W trakcie spotkania „licealny sztab” uzgodnił plan działania. Zaplanowane zostały liczne ciekawe akcje, kluczowym elementem jest mecz pomiędzy drużynami KS Szczypiorniakiem a LKS „Dąb”. Mecz przyjaźni zapowiada się ciekawie I połowa meczu rozegrana będzie w piłkę ręczną, zaś II połowa w piłkę nożną. Podczas rozgrywek nie zabraknie innych charytatywnych elementów tj. licytacja „gadżetów”, która zostanie poprowadzona przez Pana Macieja Sulika wspólnie z Panem Jarosławem Budnikiem – Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej. Kolejnym działaniem będzie „Akcja Ciasto”, w którą zaangażowali się harcerze. W ramach akcji w liceum zostaną zrealizowane hod dogowe czwartki, podczas tych dni będą zbierane pieniądze na rzecz Adriana.
Odbędzie się także turniej strzelecki oraz mecz piłki siatkowej zorganizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej. Natomiast w kinie Lotos będzie można sprawdzić swoje możliwości w strzelaniu goli podczas turnieju gier komputerowych.
„Ogólnie rzecz biorąc będziemy mocno strzelali, ale na ogół z przyjaźnią a żeby ta akcja rzeczywiście się powiodła” – tłumaczy nam w rozmowie Dyrektor dąbrowskiego liceum pan Jarosław Budnik.

/IL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv