• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

  


 

poniedziałek, 04 luty 2019 16:00

Nie było czasu na nudę. Za nami drugi turnus półkolonii [Zdjęcia]

Dzieci skorzystały z zimowej aury i zdobyły nowe umiejętności.

Za nami drugi turnus półkolonii. Obozowicze szlifowali umiejętności narciarskie w ośrodku WOSiR Szelment. Po godzinnych zajęciach część dzieci radziła sobie na tyle dobrze, że instruktorzy pozwolili na zjazdy z czerwonych tras narciarskich. Następnie zmęczeni ale szczęśliwi obozowicze udali się na obiad i wyruszyli w podróż powrotną do Sokółki.

W miniony piątek dzieci zakończyły swój zimowy wypoczynek. Po porannych zajęciach tematycznych oraz wizycie w sali zabaw Odjazdowo wszyscy udali się do Kina Sokół na seans filmu animowanego.

W przeciągu tygodnia dzieci skorzystały między innymi z: kuligu i nauki jazdy na nartach biegowych w SP Malawicze Dolne, zabaw historycznych w Muzeum Wojska, zabaw w sali trampolin Jumper Park. Obozowiczów odwiedzili też przedstawiciele służb mundurowych (Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna). Specjalnie na zaproszenie Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU” gościliśmy na pokazowych zajęciach karate. Można było spróbować podstawowych ruchów i chwytów tej dyscypliny sportu.

Ponadto dzieci uczestniczyły z cyklicznych zajęć o tematyce: tańca, pływania, sportu.

Organizatorami półkolonii są:

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki.

Wypoczynek odbywa się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Sokółce w ramach gminnego programu profilaktyki uzależnień alkoholowych i przeciwdziałaniu narkomanii.Źródło: OSiR Sokółka

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv